KONST / Litografier / Färglitografi 13914554
nr 1391 4554
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 4/6, PT. Motivet: 70x50cm, yttermått inklusive ram: 92x67cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:18:18
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr